خانم مهندس شهابی مقاله وبینار دکتر گرجی

برگزاری وبینار شرایط اخذ و بازپرداخت وام نهاد مالی ایتالیا

اتاق مشترک ایران و ایتالیا بمنظور همکاری و حمایت بیشتر از اعضای خود اقدام به برگزاری وبینار شرایط اخذ و بازپرداخت وام نهاد مالی ایتالیا با همکاری وکیل اتاق نمود که با حضور دبیرکل اتاق مشترک ایران  ایتالیا و تعدادی از شرکت‌های عضو و غیرعضو اتاق که دارای شرکت‌ یا Joint Venture در ایتالیا بودند، برگزار گردید.

این وبینار در ابتدا با سخنرانی و توضیحات خانم مهندس شهابی، در مورد هدف از برگزاری این وبینار و دعوت از وکیل اتاق آغاز شده و سپس وکیل اتاق در مورد منبع و شرایط اعطای این وام و نحوه بازپرداخت اقساطی وام توضیحاتی ارائه کرده و در ادامه نوع شرکت و فعالیت‌ آن را مشخص نموده و توضیح داد شرکت های مستقر در ایتالیا، و در نتیجه شرکت های ایرانی – ایتالیایی با سرمایه مشترک  نیز می‌توانند درخواست کمک مالی با نرخ بهره پایین (برابر با 5/0درصد در سال) را به سازمان simest ارائه نموده و بخشی از وام را بصورت بلاعوض دریافت نمایند.

وی اذعان کرد ثبت نام برای درخواست وام از ساعت 09:30 تاریخ 28 اکتبر در سایت http://www.simest.it آغاز شده و به شرایط ارسال درخواست دریافت وام نیز اشاره نمود.

در ادامه به سوالات کلیه درخواست‌کنندگان در از شرکت‌های دیگر نیز پاسخ داده شد و جلسه با تشکر از توضیحات کامل وکیل اتاق پایان یافت.

وبینار شرایط اخذ و بازپرداخت وام
برچسب ها: بدون برچسب
بوسیله دکمه بالا می‌توانید این مطلب را به اشتراک بگذارید
0

افکارتان را باما در میان بگذارید

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید .