رویداد پیاده روی و کاشت نهال

برگزاری رویداد ورزشی – اجتماعی پیاده‌روی و کاشت نهال توسط اتاق مشترک ایران و ایتالیا

به دنبال شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری جلسات و گردهمایی‌های حضوری و با توجه به اظهار تمایل اعضا برای ملاقات با یکدیگر، اتاق مشترک ایران و ایتالیا تصمیم به برگزاری «رویداد پیاده‌روی و کاشت نهال» در مجموعه فرهنگی و ورزشی توچال گرفت که با حمایت و همکاری صمیمانه مسئولین این مجموعه، آقای مهندس امداد مدیرعامل و آقای مهندس حسینی سرپرست فروش توچال، این مراسم برگزار شد.

این رویداد به سرپرستی آقای مهندس پورفلاح ریاست اتاق مشترک ایران و ایتالیا و با حضور بیش از 70 نفر از مدیران بخش خصوصی و بنگاه‌های اقتصادی و اصحاب رسانه برگزار گردید.

مراسم در تاریخ نهم مهرماه 1400 ساعت 08 صبح، از محل پارکینگ مجموعه فرهنگی- ورزشی توچال با پیاده‌روی دسته‌جمعی آغاز، و تا بام تهران محل برگزاری مراسم ادامه یافت.

کاشت نهال 14001021-1

به دنبال استقرار حاضرین در محل بام تهران، ریاست اتاق به همراه تنی چند از اعضاء، اقدام به کاشت یک نهال درخت “زبان گنجشک” به عنوان نماد اتاق مشترک ایران-ایتالیا نمودند و ضمن آبیاری آن یک پلاک مخصوص که نام درخت و نام اتاق بر آن حک شده بود بر روی درخت نصب گردید.

پس از کاشت و آبیاری درخت، حاضرین در محفلی دوستانه و صمیمانه به صرف صبحانه که از سوی شرکت معظم کاله در بسته‌های زیبا و حاوی محصولات متنوع اهداء شده بود، پرداختند.

مهمانان همچنین با قهوه شرکت «آرام قهوه نوش پارسیان» که با قهوه و تجهیزات و پرسنل خود در مراسم حضور داشتند، پذیرایی شدند.

در ادامه و بمنظور ایجاد سرگرمی و معرفی محصولات شرکت‌های عضو که قبلاً هدایایی را بمنظور اهداء به اعضا در اختیار اتاق قرار داده بودند طی مراسم قرعه کشی محصولات شرکت‌های هوراند( اسپیکر بی‌سیم بلوتوث) بهداشتی دکتر عبیدی(انواع محصولات شوینده، بهداشتی و ضدعفونی) پیشگامان توسعه کالا (هدست بی‌سیم بلوتوث) آرام قهوه نوش پارسیان( انواع قهوه) بین اعضا توزیع گردید.

این مراسم که توسط خبرنگاران و عکاسان از روزنامه آسیا و سایر نشریات پوشش داده می‌شد در ساعت 11:30 و با گرفتن یک عکس یادگاری دسته‌جمعی و قدردانی از ریاست، دبیرکل و همکاران اتاق مشترک ایران-ایتالیا خاتمه یافت.

کاشت نهال 14001021-2
برچسب ها: بدون برچسب
بوسیله دکمه بالا می‌توانید این مطلب را به اشتراک بگذارید
0

افکارتان را باما در میان بگذارید

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید .