انتخاب جناب آقای دکتر زامپینی به سمت ریاست اتاق بازرگانی ایتالیا–ایران در رم

انتخاب جناب آقای دکتر زامپینی به سمت ریاست اتاق بازرگانی ایتالیا–ایران در رم

آقای جوزپه زامپینی از مدیران ارشد شرکت آنسالدو انرژی ایتالیا با اکثریت مطلق آراء به عنوان رئیس جدید اتاق مشترک ایتالیا- ایران انتخاب شد.
در نشست هیئت‌مدیره اتاق بازرگانی ایتالیا-ایران که بصورت مجازی در تاریخ 28 اردیبهشت سال 1400 برگزار گردید، عالیجناب دکتربیات، سفیر ایران در ایتالیا، نیز به دعوت اتاق بازرگانی ایتالیا- ایران در این نشست شرکت نمودند و بر تغییر فضای بین‌المللی و گشایش‌های پیش رو تأکید کردند . همچنین ایشان اظهار داشتند که شرایط برای ازسرگیری روابط اقتصادی دو کشور ایران و ایتالیا مهیا می‌باشد.
آقای دکتر بیات افزودند اتاق بازرگانی ایتالیا- ایران تجربه دوره بعد از گشایش‌های برجامی را با خود داشته و با اتکا به همان تجربیات می‌تواند در دوره جدید نیز بیش از پیش به توسعه روابط کمک نماید.
در ادامه، شرکت‌کنندگان در نشست مجازی جهت انتخاب رئیس جدید اتاق وارد رأی‌گیری شده وآقای دکتر جوزپه زامپینی از مدیران ارشد شرکت آنسالدو انرژی ایتالیا را با اکثریت مطلق آراء به‌عنوان رئیس جدید اتاق مشترک برای یک دوره ۴ ساله انتخاب نمودند.
سپس آقای دکترزامپینی ضمن تشکر از اعتماد اعضای هیئت رئیسه با اشاره به روابط دیرینه دو کشور بر تداوم و افزایش همکاری‌ها ‌در بکارگیری ظرفیت‌ها تاکید نمودند.
همچنین آقای مهندس پورفلاح، ریاست اتاق مشترک ایران و ایتالیا پیش از انتخابات اتاق بازرگانی ایتالیا-ایران طی نامه‌ای کاندید شدن آقای دکتر زامپینی را به ایشان تبریک گفته و ضمن دعوت از ایشان بمنظور سفر به ایران، آمادگی اتاق مشترک ایران وایتالیا برای همکاری‌های بیشتر در جهت دستیابی به اهداف مشترک اقتصادی اعلام نمودند و پس از برگزاری جلسه نیز، طی نامه‌ای انتخاب آقای دکتر زامپینی را به سمت ریاست اتاق ایتالیا- ایران تبریک گفتند.
متن نامه آقای مهندس پورفلاح و پاسخ نامه آقای زامپینی به ایشان به شرح زیر می‌باشد:
«جناب آقای دکتر زامپینی،
بدینوسیله مراتب خوشحالی خود را از کاندیداتوری جنابعالی برای ریاست هیئت رئیسه اتاق ایتالیا – ایران ابراز می‌نمایم.
بی تردید، با توجه به توانمندی‌های شما و عشقی که به ایران و مردم آن دارید ما درآینده شاهد فعالیت و تاثیرگذاری بیشتر اتاق ایتالیا – ایران با حضور جنابعالی و همکاری های آقای داگاتا خواهیم بود.
امید است در برنامه‌های آتی شاهد حضورجنابعالی در تهران و برگزاری جلسه‌ای با آقای مهندس شافعی ریاست اتاق ایران و همچنین با هیئت رئیسه اتاق ایران و ایتالیا باشیم.
اتاق ایران و ایتالیا آمادگی خود را برای همکاری‌های بیشتر جهت دستیابی به اهداف مشترک اقتصادی اعلام می نماید.»
پاسخ نامه آقای دکتر زامپینی به آقای مهندس پورفلاح:
«شوالیه احمد پورفلاح عزیز،
از تبریک گرم جنابعالی بسیار سپاسگزارم. امیدوارم بتوانم همراه با دکتر داگاتا ، برای تقویت روابط بین دو اتاق، کمک نمایم.
مطمئناً در سفر بعدی ام به تهران ،که امیدوارم در مرحله بعدی باشد، برای برگزاری جلساتی که صلاح می دانید، به ویژه باجناب آقای مهندس شافعی، مشتاق هستم.
من از این فرصت استفاده می کنم و به عالیجناب پرونه، سفیر ایتالیا در ایران که در کپی این ایمیل قرار دارد و امروز تصمیم خود را به اطلاع ایشان می رساندم، سلام مخصوص می رسانم. با احترام فراوان خدمت جنابعالی»

افکارتان را باما در میان بگذارید

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید .